holder

U 21

Trainer 1: 
Bart DE GROOT
Afgevaardigde: 
Xxxxxxxx XXXXXXXXXXXXX
Reeks: 
PROV. U21 -A-
Trainingsdagen: 
dinsdag en donderdag (telkens van 19:00u tot 20:45u)
woensdag, 3 juli, 2019 - 15:35
vr 30-08-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2      - 
za 31-08-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 31-08-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 31-08-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 31-08-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 31-08-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 31-08-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
       
vr 06-09-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 06-09-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 06-09-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 06-09-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-09-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 07-09-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 07-09-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
       
vr 13-09-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 13-09-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 14-09-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-09-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 14-09-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 14-09-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 14-09-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 20-09-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 20-09-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 20-09-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 21-09-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 21-09-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 21-09-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 21-09-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
       
vr 27-09-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 27-09-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
vr 27-09-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 28-09-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 28-09-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 28-09-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 28-09-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 04-10-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 04-10-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 04-10-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 05-10-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 05-10-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 05-10-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 05-10-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
       
vr 11-10-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 11-10-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 11-10-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 12-10-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 12-10-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 12-10-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 12-10-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
       
vr 18-10-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 18-10-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 19-10-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 19-10-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 19-10-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 19-10-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 19-10-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
       
vr 25-10-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
vr 25-10-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 25-10-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 25-10-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 26-10-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 26-10-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 26-10-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
       
vr 01-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 01-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 01-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 01-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 02-11-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 02-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 02-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
       
vr 08-11-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
vr 08-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 09-11-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 09-11-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 09-11-2019 17:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 09-11-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 09-11-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
       
vr 15-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 15-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
vr 15-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 15-11-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 16-11-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 16-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 16-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 22-11-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 23-11-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 23-11-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 23-11-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 23-11-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 23-11-2019 18:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 23-11-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
       
vr 29-11-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 29-11-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 29-11-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 29-11-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 30-11-2019 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 30-11-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 30-11-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
       
vr 06-12-2019 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 06-12-2019 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 06-12-2019 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 06-12-2019 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 07-12-2019 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 07-12-2019 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-12-2019 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
       
vr 13-12-2019 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
vr 13-12-2019 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 14-12-2019 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 14-12-2019 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 14-12-2019 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-12-2019 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 14-12-2019 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
       
vr 03-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 03-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 04-01-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 04-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 04-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 04-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 04-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
       
vr 10-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 11-01-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 11-01-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 11-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 11-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 11-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 11-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 17-01-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 17-01-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
vr 17-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 17-01-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 18-01-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 18-01-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 18-01-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.1  
       
vr 24-01-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 24-01-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 25-01-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 25-01-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 25-01-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 25-01-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 25-01-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
       
vr 31-01-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 31-01-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 31-01-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 01-02-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 01-02-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 01-02-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 01-02-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - Rwl Sport Niv.3-2  
       
vr 07-02-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
vr 07-02-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 07-02-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 08-02-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 08-02-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 08-02-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 08-02-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
       
vr 14-02-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
vr 14-02-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 14-02-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 15-02-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 15-02-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 15-02-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 15-02-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
       
vr 06-03-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 06-03-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 06-03-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 07-03-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 07-03-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 07-03-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 07-03-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
       
vr 13-03-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
vr 13-03-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 14-03-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 14-03-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 14-03-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 14-03-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 14-03-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
       
vr 20-03-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 20-03-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
vr 20-03-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
vr 20-03-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - K.F.C. Meise Niv.2  
za 21-03-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
za 21-03-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 21-03-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.A.C. Betekom Niv.3  
       
vr 27-03-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
vr 27-03-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2  
za 28-03-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 28-03-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 28-03-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 28-03-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 28-03-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
       
vr 03-04-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
vr 03-04-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 03-04-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
vr 03-04-2020 20:30 Bodegem Kapelle United A Niv.2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
za 04-04-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht Niv.1  
za 04-04-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.3  
za 04-04-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
       
vr 17-04-2020 20:00 Rwl Sport Niv.3-2 - K.V.C. Haacht Niv.1  
vr 17-04-2020 20:00 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2  
vr 17-04-2020 20:30 Sportief Rotselaar Niv.3-2 - S.A. Juve Mollem Vw Niv.2  
vr 17-04-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - Hoger-Op Veltem Niv.2  
za 18-04-2020 14:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Bodegem Kapelle United A Niv.2  
za 18-04-2020 17:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.3  
za 18-04-2020 18:00 Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2 - K.F.C. Meise Niv.2  
       
vr 24-04-2020 20:30 Hoger-Op Veltem Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1  
za 25-04-2020 14:00 V.C. Houtem-Oplinter Niv.3 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1  
za 25-04-2020 14:45 K.V.C. Haacht Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.3-2  
za 25-04-2020 15:00 K.A.C. Betekom Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3  
za 25-04-2020 17:00 K.F.C. Meise Niv.2 - Rwl Sport Niv.3-2  
za 25-04-2020 17:15 S.A. Juve Mollem Vw Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1  
za 25-04-2020 19:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden Niv.2 - Kfc Wambeek Ternat Niv.3-2