holder

A-kern

za 19-09-2020 19:30 F.C. Berlaar-Heikant - Eendracht Termien 3-1
za 19-09-2020 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.A.C. Betekom A 1-4
za 19-09-2020 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.V.K. Wellen 2-2
za 19-09-2020 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - Kfc Turnhout 0-1
za 19-09-2020 20:00 K.F.C. Lille - K.V.V. Weerstand Koersel 7-2
za 19-09-2020 20:00 K.R.C. Mechelen - K.F.C. Diest 1-0
       
wo 23-09-2020 20:30 K.V.K. Beringen A - F.C. Esperanza Pelt 1-4
       
za 26-09-2020 19:30 Kfc Turnhout - K. Witgoor Sport Dessel 0-3
za 26-09-2020 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. St.-Lenaarts A 2-4
za 26-09-2020 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - F.C. Berlaar-Heikant 1-1
za 26-09-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.R.C. Mechelen 3-1
za 26-09-2020 20:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. Zwarte Leeuw 1-2
za 26-09-2020 20:00 K.V.K. Wellen - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A 1-1
za 26-09-2020 20:00 K.F.C. Nijlen - K.F.C. Lille 2-1
zo 27-09-2020 15:00 Eendracht Termien - K.V.K. Beringen A 2-2
       
wo 30-09-2020 20:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Nijlen 1-2
       
za 03-10-2020 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. Diest 1-3
za 03-10-2020 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - K.A.C. Betekom A 2-3
za 03-10-2020 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.V.K. Wellen 2-1
za 03-10-2020 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - K.F.C. Nijlen 1-2
za 03-10-2020 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - F.C. Esperanza Pelt 2-1
za 03-10-2020 20:00 K.F.C. Lille - Kfc Turnhout 4-2
za 03-10-2020 20:00 K.R.C. Mechelen - Eendracht Termien 2-6
zo 04-10-2020 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - K.V.K. Beringen A 1-1
       
za 10-10-2020 19:00 K.A.C. Betekom A - K. Witgoor Sport Dessel 3-1
za 10-10-2020 19:30 K.F.C. Diest - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A 1-1
za 10-10-2020 20:00 K.V.K. Beringen A - K.R.C. Mechelen 0-1
za 10-10-2020 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. Lille 1-1
za 10-10-2020 20:00 K.F.C. Nijlen - F.C. Berlaar-Heikant 3-4
zo 11-10-2020 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. St.-Lenaarts A 2-1
       
   

DEFINITIEVE STOPZETTING VAN DE COMPETITIE

 
       
za 06-02-2021 19:30 Kfc Turnhout - K.V.V. Weerstand Koersel  (PP 10-10-2020)   -  
        -  
za 13-02-2021 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Diest   -  
za 13-02-2021 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - Eendracht Termien   -  
za 13-02-2021 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.V.K. Beringen A   -  
za 13-02-2021 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - F.C. Esperanza Pelt   -  
za 13-02-2021 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - K.V.K. Wellen   -  
za 13-02-2021 20:00 K.F.C. Lille - K.A.C. Betekom A   -  
za 13-02-2021 20:00 K.F.C. Nijlen - Kfc Turnhout   -  
zo 14-02-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - K.R.C. Mechelen   -  
       
za 20-02-2021 19:30 Kfc Turnhout - F.C. Berlaar-Heikant   -  
za 20-02-2021 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Lille   -  
za 20-02-2021 19:30 F.C. Esperanza Pelt - K. Witgoor Sport Dessel   -  
za 20-02-2021 20:00 K.V.K. Beringen A - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
za 20-02-2021 20:00 K.R.C. Mechelen - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
za 20-02-2021 20:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. Nijlen   -  
za 20-02-2021 20:00 K.A.C. Betekom A - K.V.V. Weerstand Koersel   -  
zo 21-02-2021 15:00 Eendracht Termien - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  
       
wo 24-02-2021 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.F.C. Zwarte Leeuw  (PP 10-10-2020)   -  
       
za 27-02-2021 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - Eendracht Termien   -  
za 27-02-2021 19:30 Kfc Turnhout - K.V.K. Wellen   -  
za 27-02-2021 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - K.V.K. Beringen A   -  
za 27-02-2021 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.R.C. Mechelen   -  
za 27-02-2021 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - K.F.C. Diest   -  
za 27-02-2021 20:00 K.F.C. Lille - F.C. Esperanza Pelt   -  
za 27-02-2021 20:00 K.F.C. Nijlen - K.A.C. Betekom A   -  
zo 28-02-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
       
za 06-03-2021 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Nijlen   -  
za 06-03-2021 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
za 06-03-2021 20:00 K.R.C. Mechelen - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  
za 06-03-2021 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.V.V. Weerstand Koersel   -  
za 06-03-2021 20:00 K.V.K. Wellen - F.C. Berlaar-Heikant   -  
za 06-03-2021 20:00 K.A.C. Betekom A - Kfc Turnhout   -  
za 06-03-2021 20:00 K.V.K. Beringen A - K. Witgoor Sport Dessel   -  
zo 07-03-2021 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Lille   -  
       
za 13-03-2021 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Lille   -  
za 13-03-2021 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - Kfc Turnhout   -  
za 13-03-2021 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. Nijlen   -  
za 13-03-2021 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - K.V.V. Weerstand Koersel   -  
za 13-03-2021 20:00 K.V.K. Beringen A - K.A.C. Betekom A   -  
za 13-03-2021 20:00 K.R.C. Mechelen - K.V.K. Wellen   -  
zo 14-03-2021 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Diest   -  
zo 14-03-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - F.C. Esperanza Pelt   -  
       
za 20-03-2021 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
za 20-03-2021 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - Eendracht Termien   -  
za 20-03-2021 19:30 Kfc Turnhout - K.F.C. Diest   -  
za 20-03-2021 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.R.C. Mechelen   -  
za 20-03-2021 20:00 K.F.C. Lille - K.V.K. Beringen A   -  
za 20-03-2021 20:00 K.V.K. Wellen - K.A.C. Betekom A   -  
za 20-03-2021 20:00 K.F.C. Nijlen - F.C. Esperanza Pelt   -  
zo 21-03-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
       
za 27-03-2021 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  
za 27-03-2021 19:30 K.F.C. Diest - K.V.K. Wellen   -  
za 27-03-2021 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K. Witgoor Sport Dessel   -  
za 27-03-2021 20:00 F.C. Esperanza Pelt - Kfc Turnhout   -  
za 27-03-2021 20:00 K.A.C. Betekom A - F.C. Berlaar-Heikant   -  
za 27-03-2021 20:00 K.R.C. Mechelen - K.F.C. Lille   -  
za 27-03-2021 20:00 K.V.K. Beringen A - K.V.V. Weerstand Koersel   -  
zo 28-03-2021 15:00 Eendracht Termien - K.F.C. Nijlen   -  
       
za 10-04-2021 19:30 Kfc Turnhout - Eendracht Termien   -  
za 10-04-2021 19:30 K.V.V. Weerstand Koersel - K.R.C. Mechelen   -  
za 10-04-2021 19:30 K. Witgoor Sport Dessel - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
za 10-04-2021 20:00 K.F.C. Lille - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
za 10-04-2021 20:00 K.A.C. Betekom A - K.F.C. Diest   -  
za 10-04-2021 20:00 K.V.K. Wellen - F.C. Esperanza Pelt   -  
za 10-04-2021 20:00 K.F.C. Nijlen - K.V.K. Beringen A   -  
zo 11-04-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  
       
za 17-04-2021 19:30 K.F.C. Zwarte Leeuw - K.F.C. Lille   -  
za 17-04-2021 19:30 K.F.C. St.-Lenaarts A - K.V.V. Weerstand Koersel   -  
za 17-04-2021 19:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A - K. Witgoor Sport Dessel   -  
za 17-04-2021 20:00 F.C. Esperanza Pelt - K.A.C. Betekom A   -  
za 17-04-2021 20:00 K.R.C. Mechelen - K.F.C. Nijlen   -  
za 17-04-2021 20:00 K.V.K. Beringen A - Kfc Turnhout   -  
zo 18-04-2021 15:00 Eendracht Termien - K.V.K. Wellen   -  
zo 18-04-2021 15:00 F.C. Berlaar-Heikant - K.F.C. Diest   -  
       
zo 25-04-2021 15:00 K.V.K. Wellen - K.V.K. Beringen A   -  
zo 25-04-2021 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Esperanza Pelt   -  
zo 25-04-2021 15:00 Kfc Turnhout - K.R.C. Mechelen   -  
zo 25-04-2021 15:00 K.F.C. Nijlen - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
zo 25-04-2021 15:00 K.V.V. Weerstand Koersel - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
zo 25-04-2021 15:00 K. Witgoor Sport Dessel - F.C. Berlaar-Heikant   -  
zo 25-04-2021 15:00 K.F.C. Lille - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  
zo 25-04-2021 15:00 K.A.C. Betekom A - Eendracht Termien   -  
       
zo 02-05-2021 15:00 K.V.K. Wellen - K.F.C. St.-Lenaarts A   -  
zo 02-05-2021 15:00 K.A.C. Betekom A - K.R.C. Mechelen   -  
zo 02-05-2021 15:00 K.V.V. Weerstand Koersel - K. Witgoor Sport Dessel   -  
zo 02-05-2021 15:00 K.F.C. Lille - F.C. Berlaar-Heikant   -  
zo 02-05-2021 15:00 F.C. Esperanza Pelt - Eendracht Termien   -  
zo 02-05-2021 15:00 Kfc Turnhout - K.F.C. Zwarte Leeuw   -  
zo 02-05-2021 15:00 K.F.C. Diest - K.V.K. Beringen A   -  
zo 02-05-2021 15:00 K.F.C. Nijlen - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart A   -  

U 21

Competitie vóór de winterstop  
wo 02-09-2020 18:00 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
vr 04-09-2020 20:00 F.C. Beigem Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 7 - 3
wo 09-09-2020 18:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sporting Club Aarschot Niv.1 4 - 3
za 19-09-2020 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.1 0 - 5
za 26-09-2020 17:15 Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 7 - 0
vr 02-10-2020 19:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 2 - 0
vr 09-10-2020 20:30 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 1 - 1
za 17-10-2020 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport Niv.1 - (PP)
za 24-10-2020 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - F.C. Beigem Niv.1 - (PP)
vr 06-11-2020 20:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
wo 11-11-2020 11:15 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 14:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Eendracht Mazenzele Opwijk Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 14:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - (PP)
vr 04-12-2020 20:00 Rwl Sport Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 12-12-2020 12:30 Sporting Club Aarschot Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop  
za 06-02-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 13-02-2021 14:30 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 20-02-2021 15:00 K.A.C. Betekom Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 27-02-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sporting Club Aarschot Niv.1 -
vr 05-03-2021 20:00 Rwl Sport Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 13-03-2021 12:30 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 20-03-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 -
za 27-03-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.A.C. Betekom Niv.2 -
za 10-04-2021 12:30 Sporting Club Aarschot Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 17-04-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport Niv.1 -
za 24-04-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 08-05-2021 14:30 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 15-05-2021 15:00 K.A.C. Betekom Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 29-05-2021 15:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sporting Club Aarschot Niv.1 -

U 17

Competitie vóór de winterstop  
za 05-09-2020 14:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 3 - 2
za 12-09-2020 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 4 - 5
za 19-09-2020 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 0 - 1
za 26-09-2020 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 1 - 2
za 03-10-2020 13:15 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 4 - 1
za 10-10-2020 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 3 - 4
za 17-10-2020 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sportief Rotselaar A Niv.2 0 - 4
za 24-10-2020 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 1 - 4
za 31-10-2020 14:45 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 12:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 12:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 12:30 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - (PP)
za 05-12-2020 13:00 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop  
za 06-02-2021 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 13-02-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 20-02-2021 13:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 27-02-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 06-03-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sportief Rotselaar A Niv.2 -
za 13-03-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 -
za 20-03-2021 14:45 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 27-03-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 10-04-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -
za 17-04-2021 12:30 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 24-04-2021 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 08-05-2021 13:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 15-05-2021 13:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 29-05-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -

U 15 A

Competitie vóór de winterstop  
za 05-09-2020 10:15 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 6 - 3
za 12-09-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - F.C. Beigem A Niv.1 7 - 1
za 19-09-2020 14:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 5 - 4
za 26-09-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 14 - 1
za 03-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 7 - 3
za 10-10-2020 13:30 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 1 - 4
za 17-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 2 - 4
za 24-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 5 - 6
zo 01-11-2020 09:30 F.C. Beigem A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 - (PP)
za 14-11-2020 14:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
Competitie vóór de winterstop  
za 06-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -
za 13-02-2021 10:15 K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 20-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 27-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 -
za 06-03-2021 15:00 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 13-03-2021 13:30 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 20-03-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2-1 -
za 27-03-2021 11:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 10-04-2021 11:30 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 17-04-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.1 -
za 24-04-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -
za 08-05-2021 10:15 K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 15-05-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 29-05-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 -

U 15 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 1 - 6
za 19-09-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter B Niv.1 0 - 3
za 26-09-2020 09:30 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 5 - 3
za 03-10-2020 10:00 V.S. Kortenaken B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 1 - 4
za 10-10-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 0 - 1
za 17-10-2020 16:30 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 1 - 1
za 24-10-2020 11:30 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 1 - 9
za 07-11-2020 09:30 V.C. Houtem-Oplinter B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - V.S. Kortenaken B Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 12:30 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Rwl Sport B Niv.1 - (PP)
Competitie vóór de winterstop :  
za 06-02-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Deurne S.K. A Niv.1 -
za 13-02-2021 09:30 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 20-02-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Rwl Sport B Niv.1 -
za 27-02-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 06-03-2021 11:30 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 13-03-2021 10:00 Deurne S.K. A Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 20-03-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 -
za 27-03-2021 16:00 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 10-04-2021 12:30 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 17-04-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 -
za 24-04-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Deurne S.K. A Niv.1 -
za 08-05-2021 09:30 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 15-05-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Rwl Sport B Niv.1 -
za 29-05-2021 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -

U13 A

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 12-09-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 -
za 19-09-2020 12:30 Stormvogels Haasrode A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 26-09-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 03-10-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 -
za 10-10-2020 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 17-10-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Sportief Rotselaar A Niv.2 -
za 24-10-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 -
zo 01-11-2020 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
za 07-11-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Stormvogels Haasrode A Niv.3-2 - (PP)
za 14-11-2020 09:30 Rwl Sport A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
za 21-11-2020 09:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
za 28-11-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 - (PP)
za 05-12-2020 13:00 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 13-02-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 20-02-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 27-02-2021 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 06-03-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 -
za 13-03-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.C. Haacht A Niv.3-2 -
za 20-03-2021 09:30 Rwl Sport A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 27-03-2021 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 10-04-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 -
za 17-04-2021 09:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 24-04-2021 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 08-05-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 15-05-2021 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 29-05-2021 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -

U13 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 11:15 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 12-09-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Crossing Vissenaken Niv.1 -
wo 23-09-2020 18:30 Union Lovenjoel Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 26-09-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 03-10-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde Niv.1 5 - 0(F1)
za 10-10-2020 10:00 K.D.N. United Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 17-10-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Lubbeek St-Martinus Sport A Niv.1 -
za 24-10-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 31-10-2020 09:30 Crossing Vissenaken Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Union Lovenjoel Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 13:00 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 13:00 K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.D.N. United Niv.1 - (AMC)
za 05-12-2020 12:30 Lubbeek St-Martinus Sport A Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 11:00 K.F.C. Baal A Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 13-02-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 20-02-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 27-02-2021 15:00 Sportief Rotselaar C Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 06-03-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.C. Haacht B Niv.1 -
za 13-03-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.F.C. Baal A Niv.1 -
za 20-03-2021 11:15 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 27-03-2021 13:30 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 10-04-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sportief Rotselaar C Niv.1 -
za 17-04-2021 11:00 K.V.C. Haacht B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 24-04-2021 11:00 K.F.C. Baal A Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 08-05-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 15-05-2021 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 29-05-2021 15:00 Sportief Rotselaar C Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -

U 12 A

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 -
za 12-09-2020 12:30 K.V.C. Haacht A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 19-09-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Stormvogels Haasrode A Niv.3 -
za 26-09-2020 13:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 03-10-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Rwl Sport A Niv.3-2 -
zo 11-10-2020 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 17-10-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 24-10-2020 09:30 Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 31-10-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - K.V.C. Haacht A Niv.2 - (PP)
za 07-11-2020 11:00 Stormvogels Haasrode A Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - (PP)
za 21-11-2020 09:30 Rwl Sport A Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.2 - (PP)
za 28-11-2020 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - (PP)
za 05-12-2020 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 13-02-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - Sportief Rotselaar A Niv.2 -
zo 21-02-2021 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 27-02-2021 12:45 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 06-03-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -
za 13-03-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 -
za 20-03-2021 12:30 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 27-03-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 -
za 10-04-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 -
za 17-04-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 24-04-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 08-05-2021 11:30 K.F.C. Diest Niv.2-1 - Sportief Rotselaar A Niv.2 -
zo 16-05-2021 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -
za 29-05-2021 12:45 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2-1 -

U 11 A

Competitie vóór de winterstop :  
wo 02-09-2020 15:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - (PP)
za 05-09-2020 09:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
wo 09-09-2020 15:00 Sporting Club Aarschot Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 12-09-2020 13:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 19-09-2020 11:00 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 26-09-2020 13:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.A.C. Betekom A Niv.2-1 -
za 03-10-2020 11:00 Stormvogels Haasrode A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 10-10-2020 13:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 - (F1)
za 17-10-2020 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 24-10-2020 13:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.2-1 -
za 31-10-2020 09:30 Rwl Sport A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - (PP)
wo 11-11-2020 14:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 13:00 K.A.C. Betekom A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.1 - Stormvogels Haasrode A Niv.2 - (PP)
za 28-11-2020 11:00 K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - (PP)
za 12-12-2020 12:30 K.F.C. Diest A Niv.1 - Sporting Club Aarschot Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 13-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2 -
za 20-02-2021 10:00 Sporting Club Aarschot Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 27-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 06-03-2021 13:00 K.A.C. Betekom A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 13-03-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 -
za 20-03-2021 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 27-03-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Sporting Club Aarschot Niv.1 -
za 10-04-2021 09:30 Rwl Sport A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 17-04-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.A.C. Betekom A Niv.2-1 -
za 24-04-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 08-05-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2 -
za 15-05-2021 10:00 Sporting Club Aarschot Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1 -
za 29-05-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2 -

U11 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sk Rummen Niv.1 - (AMC)
za 12-09-2020 09:30 K.V.C. Haacht B - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 19-09-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Vc Bekkevoort Niv.1 - (AMC)
za 26-09-2020 11:00 Tielt-Winge 3000 Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 03-10-2020 11:45 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 10-10-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.F.C. Baal A Niv.2-1 - (AMC)
za 17-10-2020 10:00 Rwl Sport B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 24-10-2020 12:30 Sk Rummen Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 31-10-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.C. Haacht B - (AMC)
za 07-11-2020 12:30 Vc Bekkevoort Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 14-11-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Tielt-Winge 3000 Niv.2-1 - (AMC)
za 21-11-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 - (AMC)
za 28-11-2020 09:30 K.F.C. Baal A Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (AMC)
za 05-12-2020 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Rwl Sport B Niv.2-1 - (AMC)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 10:00 Hoger-Op Testelt Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 13-02-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Tielt-Winge 3000 Niv.2-1 -
za 20-02-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 27-02-2021 11:30 Vc Bekkevoort Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 06-03-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Rwl Sport B Niv.2-1 -
za 13-03-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Hoger-Op Testelt Niv.2-1 -
za 20-03-2021 11:00 Tielt-Winge 3000 Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 27-03-2021 11:45 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 10-04-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Vc Bekkevoort Niv.1 -
za 17-04-2021 10:00 Rwl Sport B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 24-04-2021 10:00 Hoger-Op Testelt Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 08-05-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Tielt-Winge 3000 Niv.2-1 -
za 15-05-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 29-05-2021 11:30 Vc Bekkevoort Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -

U10 A

Competitie vóór de winterstop :  
wo 02-09-2020 15:00 Stormvogels Haasrode A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 - (PP)
za 05-09-2020 11:15 Asse-Zellik 2002 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
wo 09-09-2020 00:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.V. Woluwe-Zaventem A - (AMC)
za 12-09-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 19-09-2020 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 26-09-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Hoger-Op Veltem A Niv.3 -
za 03-10-2020 09:30 Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 10-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Sportief Rotselaar A Niv.3-2 -
za 17-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Kfc Wambeek Ternat A Niv.3-2 -
za 24-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Asse-Zellik 2002 A Niv.2 -
za 31-10-2020 13:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 - (PP)
za 07-11-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - (PP)
wo 11-11-2020 14:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - Stormvogels Haasrode A Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 11:00 Hoger-Op Veltem A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 - (PP)
za 21-11-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - (PP)
za 28-11-2020 09:30 Sportief Rotselaar A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 - (PP)
za 05-12-2020 09:30 Kfc Wambeek Ternat A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 - (PP)
za 12-12-2020 10:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Diest A Niv.3 - (AMC)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 Sportief Rotselaar A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 13-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 20-02-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Rwl Sport A Niv.3 -
za 27-02-2021 09:30 Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 06-03-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Sporting Club Aarschot A Niv.2 -
za 13-03-2021 11:00 K.V.C. Haacht A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 27-03-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Sportief Rotselaar A Niv.3-2 -
za 10-04-2021 13:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 17-04-2021 09:30 Rwl Sport A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 24-04-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 -
za 08-05-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 15-05-2021 10:00 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.V.C. Haacht A Niv.2 -

U10 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 13:00 Lubbeek St-Martinus Sport Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 12-09-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - K. Rode Duivels Zoutleeuw Niv.2 -
za 19-09-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - Boutersem United Niv.2-1 -
zo 27-09-2020 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 03-10-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - H.O. Bierbeek B Niv.2-1 -
za 10-10-2020 12:30 O.H.R. Huldenberg B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 17-10-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven E Niv.2 -
za 24-10-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - Lubbeek St-Martinus Sport Niv.2-1 -
za 31-10-2020 12:00 K. Rode Duivels Zoutleeuw Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
za 07-11-2020 11:00 Boutersem United Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 - (PP)
za 21-11-2020 10:00 H.O. Bierbeek B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
za 28-11-2020 13:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - O.H.R. Huldenberg B Niv.2 - (PP)
za 05-12-2020 09:30 Oud-Heverlee Leuven E Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 12:00 V.K. Linden Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 13-02-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - Vc Bekkevoort A Niv.3 -
za 20-02-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde Niv.2 -
za 27-02-2021 12:00 K. Rode Duivels Zoutleeuw Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 06-03-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - Hoger-Op Testelt A Niv.3-2 -
za 13-03-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - V.K. Linden Niv.3 -
za 20-03-2021 11:00 Vc Bekkevoort A Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 27-03-2021 10:00 K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 10-04-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - K. Rode Duivels Zoutleeuw Niv.2 -
za 17-04-2021 10:00 Hoger-Op Testelt A Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 24-04-2021 12:00 V.K. Linden Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -
za 08-05-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - Vc Bekkevoort A Niv.3 -
za 15-05-2021 13:00 K.F.C. Diest B Niv.3-2 - K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde Niv.2 -
za 29-05-2021 12:00 K. Rode Duivels Zoutleeuw Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.3-2 -

U10 C

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 09:45 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 12-09-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Crossing Vissenaken B Niv.1 - (F1)
za 19-09-2020 10:00 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 5 - 0(F1)
za 26-09-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Standaard Neerwinden Niv.1 -
za 03-10-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.S. Kortenaken Niv.1 -
za 10-10-2020 10:30 K. Stormvogels Drieslinter F - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 17-10-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sk Rummen A Niv.1 -
za 24-10-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 31-10-2020 14:00 Crossing Vissenaken B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 11:30 Standaard Neerwinden Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 10:15 V.S. Kortenaken Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K. Stormvogels Drieslinter F - (PP)
za 05-12-2020 14:00 Sk Rummen A Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 13-02-2021 10:00 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 20-02-2021 14:00 Crossing Vissenaken B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 27-02-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sk Rummen A Niv.1 -
za 06-03-2021 09:30 Deurne S.K. Niv.2-1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 13-03-2021 09:45 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 20-03-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 -
za 27-03-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Crossing Vissenaken B Niv.1 -
za 10-04-2021 14:30 Sk Rummen A Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 17-04-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Deurne S.K. Niv.2-1 -
za 24-04-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 08-05-2021 10:00 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 15-05-2021 14:00 Crossing Vissenaken B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 29-05-2021 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sk Rummen A Niv.1 -

U9 A

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - H.O. Bierbeek A Niv.2 -
zo 13-09-2020 09:30 K.V.K. Tienen A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 19-09-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 -
za 26-09-2020 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 03-10-2020 10:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 10-10-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Stormvogels Haasrode A Niv.3 -
za 17-10-2020 13:30 Rwl Sport A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 24-10-2020 10:00 H.O. Bierbeek A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 31-10-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.K. Tienen A Niv.2 - (PP)
za 07-11-2020 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - (PP)
za 21-11-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 - (PP)
za 28-11-2020 09:30 Stormvogels Haasrode A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 - (PP)
za 05-12-2020 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.3-2 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - K.A.C. Betekom A Niv.3-2 -
za 13-02-2021 10:00 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 27-02-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -
za 06-03-2021 11:00 K.V.C. Haacht A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 13-03-2021 10:00 K.A.C. Betekom A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 20-03-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Sportief Rotselaar A Niv.2 -
za 10-04-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 17-04-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - K.V.C. Haacht A Niv.2 -
za 24-04-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - K.A.C. Betekom A Niv.3-2 -
za 08-05-2021 10:00 Sportief Rotselaar A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 29-05-2021 09:30 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 -

U9 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - H.O. Bierbeek B Niv.2 -
zo 13-09-2020 09:30 K.V.K. Tienen B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 19-09-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2 -
za 26-09-2020 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 03-10-2020 10:00 K.A.C. Betekom B Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 10-10-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - Stormvogels Haasrode B Niv.3 -
za 17-10-2020 10:30 Rwl Sport B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 24-10-2020 10:00 H.O. Bierbeek B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 31-10-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.V.K. Tienen B Niv.2 - (PP)
za 07-11-2020 13:00 V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
za 14-11-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.3-2 - (PP)
za 21-11-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.A.C. Betekom B Niv.3 - (PP)
za 28-11-2020 09:30 Stormvogels Haasrode B Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.2 - (PP)
za 05-12-2020 11:00 K.F.C. Diest B Niv.2 - Rwl Sport B Niv.3-2 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - K.A.C. Betekom B Niv.3-2 -
za 13-02-2021 10:00 Sportief Rotselaar B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 27-02-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot B Niv.1 -
za 06-03-2021 11:00 K.V.C. Haacht B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 13-03-2021 10:00 K.A.C. Betekom B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 20-03-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Sportief Rotselaar B Niv.2 -
za 10-04-2021 12:30 Sporting Club Aarschot B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 17-04-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - K.V.C. Haacht B Niv.2 -
za 24-04-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - K.A.C. Betekom B Niv.3-2 -
za 08-05-2021 10:00 Sportief Rotselaar B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 29-05-2021 14:00 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot B Niv.1 -

U 9 C

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 13:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Holsbeek Niv.1 -
za 12-09-2020 09:30 K.F.C. Rapide Wezemaal B Niv.2-1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 19-09-2020 13:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 -
za 26-09-2020 10:30 F.C. Averbode-Okselaar B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 03-10-2020 10:00 Sna Keiberg B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 5 - 0(F1)
za 10-10-2020 13:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Linden B Niv.1 -
za 17-10-2020 10:00 K.D.N. United A Niv.2-1 - K.F.C. Diest C Niv.1 5 - 0(F1)
za 24-10-2020 09:30 V.K. Holsbeek Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 31-10-2020 13:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.F.C. Rapide Wezemaal B Niv.2-1 - (PP)
za 07-11-2020 10:00 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 12:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar B Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 12:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 12:00 V.K. Linden B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 13:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.D.N. United A Niv.2-1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 -
za 13-02-2021 12:00 V.K. Linden B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 20-02-2021 10:00 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 27-02-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Holsbeek Niv.1 -
za 06-03-2021 10:30 F.C. Averbode-Okselaar B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 13-03-2021 10:00 Sna Keiberg B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 20-03-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Linden B Niv.1 -
za 27-03-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 -
za 10-04-2021 09:30 V.K. Holsbeek Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 17-04-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar B Niv.1 -
za 24-04-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 -
za 08-05-2021 12:00 V.K. Linden B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 15-05-2021 10:00 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 29-05-2021 11:30 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Holsbeek Niv.1 -

U8 A

Competitie vóór de winterstop :  
wo 26-08-2020 18:00 K.F.C. Diest - V.C. Houtem-Oplinter -
za 05-09-2020 11:00 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 5 - 0(F1)
za 12-09-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 -
za 19-09-2020 11:30 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 5 - 0(F1)
za 26-09-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 03-10-2020 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Sportief Rotselaar A Niv.1 -
za 10-10-2020 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 -
za 17-10-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Hoger-Op Veltem A Niv.2 -
za 24-10-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.1 -
za 31-10-2020 11:45 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 - (PP)
za 07-11-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Rwl Sport A Niv.2-1 - (PP)
za 14-11-2020 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 - (PP)
za 21-11-2020 09:30 Sportief Rotselaar A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 - (PP)
za 28-11-2020 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot A Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 11:00 Hoger-Op Veltem A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2-1 - (PP)
Competitie vóór de winterstop :  
za 06-02-2021 11:45 K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 13-02-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2-1 -
za 20-02-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.1 -
za 27-02-2021 09:30 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 06-03-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Sportief Rotselaar A Niv.1 -
za 13-03-2021 10:00 Sporting Club Aarschot A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 20-03-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.K. Tienen A Niv.2 -
za 27-03-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.C. Kessel Lo 2000 A Niv.2 -
za 10-04-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 17-04-2021 14:00 Rwl Sport A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 24-04-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2-1 -
za 08-05-2021 10:00 Sportief Rotselaar A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 15-05-2021 12:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Sporting Club Aarschot A Niv.2-1 -
zo 30-05-2021 09:30 K.V.K. Tienen A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -

U 8 B

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 09:30 V.C. Bertem-Leefdaal B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 - (PP)
za 12-09-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 -
za 19-09-2020 12:00 Rwl Sport B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 5 - 0(F1)
za 26-09-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - K.V.C. Haacht B Niv.1 -
za 03-10-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Sportief Rotselaar B Niv.1 -
za 10-10-2020 12:30 Sporting Club Aarschot B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 -
za 17-10-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Hoger-Op Veltem B Niv.2 -
za 24-10-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - V.C. Bertem-Leefdaal B Niv.1 -
za 31-10-2020 11:45 K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 - (PP)
za 07-11-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Rwl Sport B Niv.2-1 - (PP)
za 14-11-2020 11:00 K.V.C. Haacht B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 - (PP)
za 21-11-2020 12:00 Sportief Rotselaar B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 - (PP)
za 28-11-2020 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2-1 - Sporting Club Aarschot B Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 09:30 Hoger-Op Veltem B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2-1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 11:45 K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 13-02-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2-1 -
za 20-02-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - Rwl Sport B Niv.1 -
za 27-02-2021 09:30 S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 06-03-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - Sportief Rotselaar B Niv.1 -
za 13-03-2021 12:30 Sporting Club Aarschot B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 20-03-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.V.K. Tienen B Niv.2 -
za 27-03-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 -
za 10-04-2021 09:30 V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 17-04-2021 12:00 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 24-04-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.2-1 -
za 08-05-2021 12:00 Sportief Rotselaar B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 15-05-2021 11:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - Sporting Club Aarschot B Niv.2-1 -
zo 30-05-2021 09:30 K.V.K. Tienen B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -

U7

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Deurne S.K. Niv.1 -
za 12-09-2020 13:30 Sna Keiberg C Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 19-09-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Crossing Vissenaken A Niv.1 -
za 26-09-2020 09:30 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 03-10-2020 09:30 V.S. Kortenaken A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 10-10-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 -
za 17-10-2020 09:30 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 24-10-2020 09:30 Deurne S.K. Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 31-10-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sna Keiberg C Niv.1 - (PP)
za 07-11-2020 09:30 Crossing Vissenaken A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 14-11-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - (PP)
za 21-11-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.S. Kortenaken A Niv.1 - (PP)
za 28-11-2020 10:30 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 - (PP)
za 05-12-2020 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport B Niv.1 - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Deurne S.K. Niv.1 -
za 13-02-2021 10:00 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 20-02-2021 13:30 Sna Keiberg C Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 27-02-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 -
za 06-03-2021 11:15 Rwl Sport A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 13-03-2021 09:30 Deurne S.K. Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 20-03-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 -
za 27-03-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sna Keiberg C Niv.1 -
za 10-04-2021 10:30 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 17-04-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport A Niv.1 -
za 24-04-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Deurne S.K. Niv.1 -
za 08-05-2021 10:00 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 15-05-2021 13:30 Sna Keiberg C Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 29-05-2021 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 -

U6

Competitie vóór de winterstop :  
za 05-09-2020 09:30 K.F.C. Diest - Deurne S.K. -
za 12-09-2020 15:00 Sna Keiberg - K.F.C. Diest -
za 19-09-2020 09:30 K.F.C. Diest - Hoger-Op Testelt -
za 26-09-2020 13:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest -
za 10-10-2020 09:30 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen - (F1)
za 17-10-2020 12:30 Rwl Sport A - K.F.C. Diest -
za 24-10-2020 09:30 Deurne S.K. - K.F.C. Diest - (PP)
za 31-10-2020 09:30 K.F.C. Diest - Sna Keiberg - (PP)
za 07-11-2020 09:30 Hoger-Op Testelt - K.F.C. Diest - (PP)
za 14-11-2020 09:30 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar - (PP)
za 28-11-2020 09:30 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest - (PP)
za 05-12-2020 09:30 K.F.C. Diest - Rwl Sport A - (PP)
Competitie na de winterstop :  
za 06-02-2021 09:30 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar -
za 13-02-2021 11:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest -
za 20-02-2021 09:30 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest -
za 27-02-2021 09:30 K.F.C. Diest - Vc Bekkevoort B -
za 06-03-2021 09:30 Deurne S.K. - K.F.C. Diest -
za 13-03-2021 13:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest -
za 20-03-2021 09:30 K.F.C. Diest - Sk Rummen -
za 27-03-2021 09:30 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen -
za 10-04-2021 11:30 Vc Bekkevoort B - K.F.C. Diest -
za 17-04-2021 09:30 K.F.C. Diest - Deurne S.K. -
za 24-04-2021 09:30 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar -
za 08-05-2021 11:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest -
za 15-05-2021 09:30 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest -
za 29-05-2021 09:30 K.F.C. Diest - Vc Bekkevoort B -