holder

A-kern

za 31-08-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Borght-Humbeek A   2 - 1
za 31-08-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 2
zo 01-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 4
zo 01-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Club Aarschot A   0 - 2
zo 01-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - F.C. Melsbroek A   1 - 0
zo 01-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Diest   1 - 5
zo 01-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.K. Liedekerke A   2 - 0
zo 01-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Meise A   0 - 1
       
za 07-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   3 - 0
zo 08-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - H.O. Bierbeek A   0 - 0
zo 08-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.S.C. Grimbergen A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - O.H.R. Huldenberg A   5 - 2
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   2 - 2
zo 08-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Kampenhout   0 - 4
       
za 14-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Diest   1 - 1
zo 15-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - V.K. Liedekerke A   3 - 0
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.C. Bertem-Leefdaal A   3 - 1
zo 15-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Woluwe-Zaventem A   1 - 1
zo 15-09-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Meise A   1 - 0
zo 15-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Melsbroek A   2 - 0
zo 15-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Borght-Humbeek A   1 - 1
zo 15-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - H.O. Bierbeek A   3 - 2
       
za 21-09-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 2
za 21-09-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Kampenhout   2 - 2
zo 22-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.S.C. Grimbergen A   3 - 1
zo 22-09-2019 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   1 - 0
zo 22-09-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Club Aarschot A   1 - 4
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   1 - 1
zo 22-09-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - O.H.R. Huldenberg A   3 - 0
zo 22-09-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   4 - 2
       
za 28-09-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Borght-Humbeek A   4 - 1
zo 29-09-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Melsbroek A   3 - 3
zo 29-09-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - V.K. Liedekerke A   0 - 1
zo 29-09-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Diest   0 - 3
zo 29-09-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Woluwe-Zaventem A   5 - 1
zo 29-09-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Kampenhout   2 - 3
zo 29-09-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - H.O. Bierbeek A   0 - 1
zo 29-09-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Meise A   3 - 3
       
za 05-10-2019 19:30 K.F.C. Diest - Sporting Club Aarschot A   1 - 3
za 05-10-2019 19:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   2 - 1
za 05-10-2019 19:30 V.K. Liedekerke A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 1
za 06-10-2019 16:00 H.O. Bierbeek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   2 - 3
zo 06-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   3 - 1
zo 06-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - O.H.R. Huldenberg A   1 - 1
zo 06-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.S.C. Grimbergen A   2 - 2
zo 06-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 0
       
za 12-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - H.O. Bierbeek A   0 - 3
zo 13-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Meise A   1 - 0
zo 13-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Melsbroek A   2 - 0
zo 13-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Borght-Humbeek A   3 - 1
zo 13-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Diest   1 - 4
zo 13-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   3 - 0
zo 13-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.K. Liedekerke A   0 - 3
zo 13-10-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Kampenhout   2 - 0
       
za 19-10-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   1 - 1
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 0
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Meise A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   2 - 3
zo 20-10-2019 15:00 Sporting Kampenhout - O.H.R. Huldenberg A   4 - 1
zo 20-10-2019 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   2 - 1
zo 20-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.S.C. Grimbergen A   0 - 3
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.C. Bertem-Leefdaal A   0 - 2
zo 20-10-2019 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Sporting Club Aarschot A   2 - 1
       
za 26-10-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A   2 - 0
zo 27-10-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Kampenhout   0 - 3
zo 27-10-2019 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Meise A   2 - 2
zo 27-10-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - H.O. Bierbeek A   0 - 1
zo 27-10-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Borght-Humbeek A   2 - 1
zo 27-10-2019 15:00 K.S.C. Grimbergen A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A   3 - 2
zo 27-10-2019 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Melsbroek A   0 - 1
zo 27-10-2019 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Diest   1 - 3
       
za 09-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.S.C. Grimbergen A   3 - 1
za 09-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - Sporting Club Aarschot A   3 - 1
zo 10-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - Voetbalvereniging Kester-Gooik A   5 - 0
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.C. Bertem-Leefdaal A   1 - 3
zo 10-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Tervuren-Duisburg A   1 - 0
zo 10-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A   2 - 0
zo 10-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - V.K. Liedekerke A   0 - 2
zo 10-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - O.H.R. Huldenberg A   0 - 2
       
za 16-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Melsbroek A  
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Meise A  
zo 17-11-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - Sporting Kampenhout  
zo 17-11-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 17-11-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 17-11-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 17-11-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 17-11-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - H.O. Bierbeek A  
       
za 23-11-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
za 23-11-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Meise A - V.K. Liedekerke A  
zo 24-11-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 24-11-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Diest  
zo 24-11-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 24-11-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 24-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
       
za 30-11-2019 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Meise A  
zo 01-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Sporting Kampenhout  
zo 01-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 01-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - H.O. Bierbeek A  
zo 01-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 01-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 01-12-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 01-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 07-12-2019 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Diest  
za 07-12-2019 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Club Aarschot A  
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Meise A - F.C. Melsbroek A  
zo 08-12-2019 14:30 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 08-12-2019 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-12-2019 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 08-12-2019 14:30 Sporting Kampenhout - V.K. Liedekerke A  
zo 08-12-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
       
za 14-12-2019 20:00 K.F.C. Diest - Sporting Kampenhout  
zo 15-12-2019 14:30 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 15-12-2019 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Meise A  
zo 15-12-2019 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 15-12-2019 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 15-12-2019 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 15-12-2019 15:00 F.C. Melsbroek A - H.O. Bierbeek A  
zo 15-12-2019 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.S.C. Grimbergen A  
       
za 04-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 05-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 05-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - H.O. Bierbeek A  
zo 05-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 05-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 05-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 05-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Kampenhout  
zo 05-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 11-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Meise A  
za 11-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - V.K. Liedekerke A  
zo 12-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - Sporting Club Aarschot A  
zo 12-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 12-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - F.C. Melsbroek A  
zo 12-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 12-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 12-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Diest  
       
za 18-01-2020 19:30 K.F.C. Diest - O.H.R. Huldenberg A  
za 18-01-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 19-01-2020 14:30 K.V. Woluwe-Zaventem A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 19-01-2020 14:30 K.F.C. Meise A - Sporting Kampenhout  
zo 19-01-2020 14:30 F.C. Borght-Humbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 19-01-2020 14:30 V.K. Liedekerke A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 19-01-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Club Aarschot A  
zo 19-01-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
       
za 25-01-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - F.C. Melsbroek A  
zo 26-01-2020 14:30 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.F.C. Meise A  
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Kampenhout - H.O. Bierbeek A  
zo 26-01-2020 14:30 K.S.C. Grimbergen A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 26-01-2020 14:30 Sporting Club Aarschot A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 26-01-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Diest  
zo 26-01-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - V.K. Liedekerke A  
zo 26-01-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 01-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 01-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 02-02-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 02-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Club Aarschot A  
zo 02-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 02-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.S.C. Grimbergen A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 02-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 08-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.F.C. Meise A  
zo 09-02-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Sporting Kampenhout  
zo 09-02-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - H.O. Bierbeek A  
zo 09-02-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 09-02-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - F.C. Melsbroek A  
zo 09-02-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Diest  
zo 09-02-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - V.K. Liedekerke A  
       
za 15-02-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 15-02-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - Sporting Club Aarschot A  
zo 16-02-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 16-02-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 16-02-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 16-02-2020 15:00 Sporting Kampenhout - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
       
za 29-02-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Sporting Kampenhout  
zo 01-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - H.O. Bierbeek A  
zo 01-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.F.C. Meise A  
zo 01-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 01-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - V.K. Liedekerke A  
zo 01-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Diest  
zo 01-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - F.C. Melsbroek A  
zo 01-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - F.C. Borght-Humbeek A  
       
za 07-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - V.K. Liedekerke A  
za 07-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - Sporting Club Aarschot A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 08-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 08-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 08-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 08-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.S.C. Grimbergen A  
       
za 14-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 15-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 15-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - H.O. Bierbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - K.F.C. Meise A  
zo 15-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - Sporting Kampenhout  
zo 15-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 15-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - F.C. Melsbroek A  
zo 15-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - K.F.C. Diest  
       
za 21-03-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
za 21-03-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 22-03-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Diest  
zo 22-03-2020 15:00 Sporting Kampenhout - Sporting Club Aarschot A  
zo 22-03-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 22-03-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
       
za 28-03-2020 19:30 K.F.C. Diest - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 29-03-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 29-03-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - K.F.C. Meise A  
zo 29-03-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - H.O. Bierbeek A  
zo 29-03-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 29-03-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 29-03-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - Sporting Kampenhout  
zo 29-03-2020 15:00 K.S.C. Grimbergen A - F.C. Melsbroek A  
       
za 04-04-2020 20:00 O.H.R. Huldenberg A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
za 04-04-2020 20:00 H.O. Bierbeek A - V.K. Liedekerke A  
zo 05-04-2020 14:30 K.V. Tervuren-Duisburg A - K.S.C. Grimbergen A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Meise A - K.F.C. Diest  
zo 05-04-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.V. Woluwe-Zaventem A  
zo 05-04-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 05-04-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - Sporting Club Aarschot A  
zo 05-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - F.C. Melsbroek A  
       
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Melsbroek A - K.F.C. Meise A  
zo 26-04-2020 15:00 K.F.C. Diest - H.O. Bierbeek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.K. Liedekerke A - Sporting Kampenhout  
zo 26-04-2020 15:00 K.V. Woluwe-Zaventem A - K.F.C. Rhodienne-De Hoek A  
zo 26-04-2020 15:00 V.C. Bertem-Leefdaal A - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A  
zo 26-04-2020 15:00 Sporting Club Aarschot A - O.H.R. Huldenberg A  
zo 26-04-2020 15:00 Voetbalvereniging Kester-Gooik A - K.V. Tervuren-Duisburg A  
zo 26-04-2020 15:00 F.C. Borght-Humbeek A - K.S.C. Grimbergen A  
       

zo 03-05-2020

15:00 K.S.C. Grimbergen A - Voetbalvereniging Kester-Gooik A  
zo 03-05-2020 15:00 K.V. Tervuren-Duisburg A - Sporting Club Aarschot A  
zo 03-05-2020 15:00 O.H.R. Huldenberg A - V.C. Bertem-Leefdaal A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Meise A - F.C. Borght-Humbeek A  
zo 03-05-2020 15:00 K.F.C. Rhodienne-De Hoek A - V.K. Liedekerke A  
zo 03-05-2020 15:00 Sporting Kampenhout - K.F.C. Diest  
zo 03-05-2020 15:00 H.O. Bierbeek A - F.C. Melsbroek A  
zo 03-05-2020 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A - K.V. Woluwe-Zaventem A  

Reserven

za 31-08-2019 15:00 S.K. Waanrode - K.F.C. Diest 1 - 1
za 07-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Meensel Kiezegem 3 - 7
za 14-09-2019 15:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest 3 - 1
za 21-09-2019 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Geetbets 3 - 0
za 28-09-2019 15:00 Deurne S.K. - K.F.C. Diest 2 - 5
za 05-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen 3 - 4
za 12-10-2019 15:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest 0 - 5(F1)
za 19-10-2019 15:00 K.F.C. Diest - K.V.V. Scherpenheuvel Sport 0 - 6
za 09-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Sp. Molenbeek 1 - 5
za 16-11-2019 14:30 Sna Keiberg - K.F.C. Diest -
za 23-11-2019 14:30 K.F.C. Diest - Hoger-Op Testelt -
za 07-12-2019 14:30 K.F.C. Diest - S.K. Waanrode -
za 11-01-2020 14:30 F.C. Meensel Kiezegem - K.F.C. Diest -
za 18-01-2020 14:30 K.F.C. Diest - Sk Rummen -
za 25-01-2020 14:30 F.C. Geetbets - K.F.C. Diest -
za 01-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - Deurne S.K. -
za 08-02-2020 15:00 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest -
za 15-02-2020 15:00 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar -
za 29-02-2020 15:00 K.M.J.F.C. Zichem - K.F.C. Diest -
za 07-03-2020 14:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport - K.F.C. Diest -
za 14-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - K.M.J. F.C. Zichem -
za 21-03-2020 15:00 Sp. Molenbeek - K.F.C. Diest -
za 28-03-2020 15:00 K.F.C. Diest - Sna Keiberg -
za 04-04-2020 15:00 Hoger-Op Testelt - K.F.C. Diest -

U 17

za 07-09-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 2 - 2
za 14-09-2019 13:00 Hoger-Op Veltem A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 2 - 4
za 21-09-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Sportief Rotselaar Niv.2 5 - 2
za 28-09-2019 12:30 K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 2 - 5
za 05-10-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Stormvogels Haasrode Niv.1 9 - 0
za 12-10-2019 17:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 3 - 6
za 26-10-2019 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 3 - 2
za 02-11-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - Hoger-Op Veltem A Niv.2-1 -
za 09-11-2019 13:00 Sportief Rotselaar Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 16-11-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2-1 -
za 23-11-2019 14:00 Stormvogels Haasrode Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 30-11-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.1 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 -

U 15 A

za 31-08-2019 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2 1 - 3
za 07-09-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Hoger-Op Veltem A Niv.2-1 10 - 1
za 14-09-2019 10:30 K.V.C. Haacht A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2 1 - 2
za 28-09-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 2 - 1
za 05-10-2019 10:00 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2 3 - 2
za 12-10-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 4 - 0
za 19-10-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.1 3 - 2
za 26-10-2019 15:00 Hoger-Op Veltem A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.2 1 - 7
za 02-11-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.V.C. Haacht A Niv.1 -
za 16-11-2019 15:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 23-11-2019 10:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 30-11-2019 15:00 K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.2 -

U 15 B

za 31-08-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - V.K. Linden B Niv.1 5 - 0(F1)
za 07-09-2019 10:30 Sna Keiberg A Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 3 - 1
za 14-09-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.D.N. United Niv.1 0 - 2
za 21-09-2019 13:00 Lubbeek St-Martinus Sport Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 0 - 3
za 28-09-2019 10:00 Union Lovenjoel Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 1 - 1
za 05-10-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter B Niv.1 2 - 1
za 12-10-2019 14:00 Crossing Vissenaken B - K.F.C. Diest B Niv.1 4 - 0
zo 20-10-2019 09:30 V.K. Linden B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 4 - 2
za 26-10-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg A Niv.1 1 - 2
za 02-11-2019 10:00 K.D.N. United Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 09-11-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Lubbeek St-Martinus Sport Niv.1 -
za 16-11-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Union Lovenjoel Niv.1 -
za 23-11-2019 09:30 V.C. Houtem-Oplinter B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 30-11-2019 10:00 K.F.C. Diest B Niv.1 - Crossing Vissenaken B -

U 15 C

Datum Uur Onderwerp Score
za 31-08-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - K.V.C. Langdorp Niv.1 6 - 5
za 07-09-2019 12:30 Sna Keiberg B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 2 - 2
za 14-09-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sparta Schaffen Niv.1 1 - 9
za 21-09-2019 11:30 Crossing Vissenaken C - K.F.C. Diest C Niv.1 3 - 3
za 28-09-2019 11:45 Hoger-Op Testelt Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 2 - 2
za 05-10-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Rwl Sport B Niv.1 3 - 3
zo 13-10-2019 09:30 Sk Rummen Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 3 - 1
za 19-10-2019 14:00 K.V.C. Langdorp Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 11 - 0
za 26-10-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 1 - 5
zo 03-11-2019 09:30 Sparta Schaffen Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 09-11-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Crossing Vissenaken C -
za 16-11-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Hoger-Op Testelt Niv.1 -
za 23-11-2019 10:00 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 30-11-2019 14:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sk Rummen Niv.1 -

U13 A

za 31-08-2019 14:00 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 07-09-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 14-09-2019 09:30 Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 21-09-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.3 -
za 28-09-2019 11:00 Hoger-Op Veltem A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 05-10-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Sportief Rotselaar A Niv.3 -
za 12-10-2019 09:30 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 19-10-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 -
za 26-10-2019 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 02-11-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven B Niv.3 -
za 09-11-2019 09:30 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 16-11-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - Hoger-Op Veltem A Niv.2 -
za 23-11-2019 13:00 Sportief Rotselaar A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 30-11-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3 -

U13 B

za 31-08-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.D.N. United Niv.1 -
za 07-09-2019 10:30 Sna Keiberg B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 14-09-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Racing Butsel B Niv.1 -
za 21-09-2019 09:30 K.F.C. Rapide Wezemaal B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 28-09-2019 14:30 Deurne S.K. - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 05-10-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.F.C. Baal B Niv.1 -
za 12-10-2019 10:00 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 19-10-2019 10:00 K.D.N. United Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 26-10-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 -
za 02-11-2019 13:00 Racing Butsel B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 09-11-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.F.C. Rapide Wezemaal B Niv.1 -
za 16-11-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Deurne S.K. -
za 23-11-2019 09:30 K.F.C. Baal B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 30-11-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 -

U 12 A

za 31-08-2019 09:30 Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 07-09-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Hoger-Op Veltem A Niv.3 -
za 14-09-2019 11:00 Stormvogels Haasrode A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 21-09-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 28-09-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 -
za 05-10-2019 13:00 Rwl Sport A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 12-10-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Sportief Rotselaar A Niv.3-2 -
za 19-10-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 -
za 26-10-2019 11:00 Hoger-Op Veltem A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 02-11-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Stormvogels Haasrode A Niv.2 -
za 09-11-2019 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 16-11-2019 13:00 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
za 23-11-2019 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.2 -
za 30-11-2019 13:00 Sportief Rotselaar A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.2 -

U 12 B

za 31-08-2019 10:00 K.D.N. United Niv.1 - K.F.C. Diest B -
wo 04-09-2019 19:00 K.D.N. United - K.F.C. Diest -
za 07-09-2019 13:00 K.F.C. Diest B - K.F.C. Baal Niv.1 -
wo 11-09-2019 19:00 K.F.C. Diest - K.F.C. Baal -
za 14-09-2019 11:15 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 - K.F.C. Diest B -
za 21-09-2019 13:00 K.F.C. Diest B - Lubbeek St-Martinus Sport B Niv.1 -
za 28-09-2019 09:30 K.F.C. Rapide Wezemaal A Niv.1 - K.F.C. Diest B -
za 05-10-2019 15:00 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest B -
za 12-10-2019 13:00 K.F.C. Diest B - Rwl Sport B Niv.1 -
za 19-10-2019 13:00 K.F.C. Diest B - K.D.N. United Niv.1 -
za 26-10-2019 09:30 K.F.C. Baal Niv.1 - K.F.C. Diest B -
za 02-11-2019 13:00 K.F.C. Diest B - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 -
za 09-11-2019 12:00 Lubbeek St-Martinus Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest B -
za 16-11-2019 13:00 K.F.C. Diest B - K.F.C. Rapide Wezemaal A Niv.1 -
za 23-11-2019 13:00 K.F.C. Diest B - Sna Keiberg Niv.1 -
za 30-11-2019 10:00 Rwl Sport B Niv.1 - K.F.C. Diest B -

U11 A

za 31-08-2019 09:30 Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 07-09-2019 13:30 K.F.C. Diest Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 14-09-2019 09:30 Hoger-Op Veltem A Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 21-09-2019 11:15 K.F.C. Diest Niv.2 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 -
za 28-09-2019 11:00 K.F.C. Diest Niv.2 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 -
za 05-10-2019 11:00 Stormvogels Haasrode A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 12-10-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - K.V.C. Haacht A Niv.3 -
za 19-10-2019 11:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Oud-Heverlee Leuven C Niv.3 -
za 26-10-2019 13:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 02-11-2019 11:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Hoger-Op Veltem A Niv.3 -
za 09-11-2019 11:00 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 16-11-2019 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest Niv.2 -
za 23-11-2019 10:00 K.F.C. Diest Niv.2 - Stormvogels Haasrode A Niv.2 -
za 30-11-2019 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.3 - K.F.C. Diest Niv.2 -

U10

za 31-08-2019 09:30 V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 07-09-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 14-09-2019 11:00 Stormvogels Haasrode A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 28-09-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 -
wo 09-10-2019 18:30 V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 12-10-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2 -
za 19-10-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Bertem-Leefdaal A Niv.2 -
za 26-10-2019 10:00 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 02-11-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Stormvogels Haasrode A Niv.1 -
za 16-11-2019 11:15 K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 23-11-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter Niv.1 -
za 30-11-2019 12:30 K.V.C. Haacht A Niv.2 - K.F.C. Diest Niv.1 -

U9 A

za 31-08-2019 15:00 Oud-Heverlee Leuven D Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 07-09-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.F.C. Herent A Niv.3 -
za 14-09-2019 09:30 Sporting Kampenhout A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 21-09-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 28-09-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 -
za 05-10-2019 12:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 12-10-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - Hoger-Op Veltem A Niv.3 -
za 19-10-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven D Niv.3 -
za 26-10-2019 11:15 K.F.C. Herent A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 02-11-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - Sporting Kampenhout A Niv.3-2 -
za 09-11-2019 10:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 16-11-2019 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden A Niv.3-2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 23-11-2019 12:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - K. Olympia S.C. Wijgmaal A Niv.3-2 -
za 30-11-2019 09:30 Hoger-Op Veltem A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.3 -

U9 B

za 31-08-2019 11:15 Oud-Heverlee Leuven E Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3 - (F1)
za 07-09-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - K.F.C. Herent B Niv.3 -
za 14-09-2019 11:00 Sporting Kampenhout B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.3 -
za 21-09-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - K.A.C. Betekom B Niv.3 -
za 28-09-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.3-2 -
za 05-10-2019 12:00 K. Olympia S.C. Wijgmaal B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.3 -
za 12-10-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - Hoger-Op Veltem B Niv.3 -
za 19-10-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - Oud-Heverlee Leuven E Niv.3 -
za 26-10-2019 11:15 K.F.C. Herent B Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3 -
za 02-11-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - Sporting Kampenhout B Niv.3-2 -
za 09-11-2019 10:00 K.A.C. Betekom B Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3 -
za 16-11-2019 11:15 S.C. Hoegaarden-Outgaarden B Niv.3-2 - K.F.C. Diest B Niv.3 -
za 23-11-2019 09:30 K.F.C. Diest B Niv.3 - K. Olympia S.C. Wijgmaal B Niv.3-2 -
za 30-11-2019 11:00 Hoger-Op Veltem B Niv.3 - K.F.C. Diest B Niv.3 -

U9 C

za 31-08-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - V.K. Linden B Niv.1 -
za 07-09-2019 12:00 Sna Keiberg B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 14-09-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Deurne S.K. Niv.1 -
za 21-09-2019 10:30 F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 28-09-2019 11:30 Hoger-Op Testelt B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 05-10-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Rwl Sport C Niv.1 -
za 12-10-2019 13:00 Vc Bekkevoort C Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 - (AMC)
za 19-10-2019 09:30 V.K. Linden B Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 26-10-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Sna Keiberg B Niv.1 -
za 02-11-2019 09:30 Deurne S.K. Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 09-11-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - F.C. Averbode-Okselaar Niv.1 -
za 16-11-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Hoger-Op Testelt B Niv.1 -
za 23-11-2019 12:00 Rwl Sport C Niv.1 - K.F.C. Diest C Niv.1 -
za 30-11-2019 10:00 K.F.C. Diest C Niv.1 - Vc Bekkevoort C Niv.1 - (AMC)

U8 A

za 31-08-2019 09:30 K.F.C. Meise A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1
za 07-09-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2-1
za 14-09-2019 09:30 Stormvogels Haasrode A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1
za 21-09-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - F.C. Beigem A Niv.1
za 05-10-2019 09:30 K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1
za 12-10-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V.C. Haacht A Niv.2-1
za 19-10-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.F.C. Meise A Niv.2-1
za 26-10-2019 13:00 V.C. Houtem-Oplinter A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1
za 02-11-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - Stormvogels Haasrode A Niv.1
za 09-11-2019 09:30 F.C. Beigem A Niv.1 - K.F.C. Diest A Niv.1
za 23-11-2019 11:00 K.F.C. Diest A Niv.1 - K.V. Tervuren-Duisburg A Niv.1
za 30-11-2019 09:30 K.V.C. Haacht A Niv.2-1 - K.F.C. Diest A Niv.1

U8 B

za 31-08-2019 09:30 K.F.C. Meise B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 - (F1)
za 07-09-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2-1 -
za 14-09-2019 09:30 Stormvogels Haasrode B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 21-09-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - F.C. Beigem B Niv.1 -
za 05-10-2019 09:30 K.V. Tervuren-Duisburg B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 12-10-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V.C. Haacht B Niv.2-1 -
za 19-10-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.F.C. Meise B Niv.2-1 -
za 26-10-2019 13:00 V.C. Houtem-Oplinter B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 02-11-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - Stormvogels Haasrode B Niv.1 -
za 09-11-2019 09:30 F.C. Beigem B Niv.1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -
za 23-11-2019 12:30 K.F.C. Diest B Niv.1 - K.V. Tervuren-Duisburg B Niv.1 -
za 30-11-2019 11:00 K.V.C. Haacht B Niv.2-1 - K.F.C. Diest B Niv.1 -

U7

za 31-08-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.2-1 -
za 07-09-2019 13:30 Sna Keiberg Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 14-09-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Vc Bekkevoort B Niv.1 -
za 21-09-2019 10:30 Sk Rummen Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 28-09-2019 11:30 Deurne S.K. Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 05-10-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Rwl Sport A Niv.2-1 -
za 12-10-2019 09:30 Sparta Schaffen A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 19-10-2019 10:00 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 26-10-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sna Keiberg Niv.1 -
za 02-11-2019 12:30 Vc Bekkevoort B Niv.1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 09-11-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sk Rummen Niv.1 -
za 16-11-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Deurne S.K. Niv.1 -
za 23-11-2019 10:00 Rwl Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Diest Niv.1 -
za 30-11-2019 09:30 K.F.C. Diest Niv.1 - Sparta Schaffen A Niv.2-1 -

U6

za 31-08-2019 09:30 K.F.C. Diest - Hoger-Op Testelt -
za 07-09-2019 12:00 Sna Keiberg - K.F.C. Diest -
za 14-09-2019 09:30 K.F.C. Diest - Sparta Schaffen -
za 21-09-2019 12:00 F.C. Averbode-Okselaar - K.F.C. Diest -
za 28-09-2019 09:30 Deurne S.K. - K.F.C. Diest -
za 05-10-2019 09:30 K.F.C. Diest - Rwl Sport -
za 12-10-2019 11:00 Sk Rummen - K.F.C. Diest -
za 19-10-2019 09:30 Hoger-Op Testelt - K.F.C. Diest -
za 26-10-2019 09:30 K.F.C. Diest - Sna Keiberg -
za 02-11-2019 09:30 Sparta Schaffen - K.F.C. Diest -
za 09-11-2019 09:30 K.F.C. Diest - F.C. Averbode-Okselaar -
za 16-11-2019 09:30 K.F.C. Diest - Deurne S.K. -
za 23-11-2019 12:00 Rwl Sport - K.F.C. Diest -
za 30-11-2019 09:30 K.F.C. Diest - Sk Rummen -